Ing. Jaroslav Janovský

Služby

pozemní stavby
dřevostavby

Kontakty

Brněnská 326/34, 591 01 Žďár nad Sázavou
+420 777 051 762
Datová schránka: hi5663g
IČO: 44134363
ČKAIT: 1000764
Držitel autorizace ČKAIT
Projekty

INFORMACE

Začátek činnosti mé firmy se datuje rokem 1996, kdy jsem ukončil zaměstnanecký poměr a začal podnikat jako soukromý projektant pozemních staveb. Praxi v projektování jsem získal ve firmách OSP Třebíč, Agrostav a TEKO Žďár nad Sázavou.

Podnikat jsem začal nejdříve na základě tzv. průkazu zvláštní způsobilosti a po úspěšně složené zkoušce jsem získal titul autorizovaný inženýr pro pozemní stavby. V roce 1997 jsem se seznámil s technologií dřevostaveb a po vyladění dětských nemocí jsem se začal na tuto kategorii staveb úzce specializovat. Každý rok se účastním několika seminářů a školení na téma dřevostavby (např. seminář při VOŠ ve Volyni). Jsem i členem odborné skupiny Dřevostavby při České komoře autorizovaných inženýrů a techniků ČKAIT.

Mé projekty se realizovaly na stavbách rodinných domů po celé České republice i na Slovensku. Jmenovat mohu namátkou lokality v okolí Prahy, Brna, Prostějova, Olomouce, Opavy, Plzně, Pardubic a samozřejmě především region Vysočiny. Nezabývám se ale jen dřevostavbami. Projektoval jsem i řadu novostaveb a rekonstrukcí zděných staveb občanských nebo výrobních.